NOWY PREZES T4B EKOTECHNOLOGIE

Rafał Cegiełkowski został Prezesem Zarządu T4B EKOTECHNOLOGIE. Andrzej Witkowski pozostaje nadal w Zarządzie spółki pełniąc funkcję nadzorczą, jako Członek Zarządu.


Nowy Prezes spółki T4B EKOTECHNOLOGIE – Rafał Cegiełkowski (były Członek Zarządu) powołany został na obecne stanowisko na wniosek Andrzeja Witkowskiego (były Prezes Zarządu T4B EKOTECHNOLOGIE) w dn. 1 lipca br. – Powierzone mi stanowisko traktuję jako zobowiązanie do utrzymania obecnej pozycji rynkowej, dobrej kondycji finansowej spółki, ale również jako spełnienie oczekiwań dalszego dynamicznego rozwoju T4B EKOTECHNOLOGIE –  podkreślił Rafał Cegiełkowski, podczas podziękowań złożonych Andrzejowi Witkowskiemu.

Spółka T4B EKOTECHNOLOGIE jest przedstawicielem i partnerem firm technologicznych będących europejskimi i światowymi liderami w szeroko rozumianej inżynierii środowiska, co pozwala jej na skuteczną rynkową rywalizację. Rafał Cegiełkowski, obecny jest w firmie od początku jej działalności. Wspólnie z Zarządem tworzył ją od podstaw, a następnie budował jej tożsamość na rynku. Obecna zmiana to wyraz zaufania i docenienia pracy nowego Prezesa Zarządu i Zespołu, za który odpowiada.


T4B EKOTECHNOLOGIE liderem technologii dla inżynierii środowiska

W chwili obecnej spółka  realizuje sześć dużych kontraktów o wartości ponad 85 mln PLN netto. Już wkrótce firma posiadać będzie pierwsze w Polsce referencje na kompostownie osadów ściekowych w technologii membranowej, za przebudowę oczyszczalni ścieków w Goleniowie i Mrągowie, które wykonywane są we współpracy z Profikomp. Spółka w kooperacji z firmą WEHRLE buduje obecnie największą w Polsce podczyszczalnię odcieków w Sosnowcu. Jest to trzecia inwestycja z tym partnerem, która czyni T4B EKOTECHNOLOGIE bezdyskusyjnym liderem na polskim rynku. Dodatkowo od początku roku T4B EKOTECHNOLOGIE dynamicznie rozwija dział „Małych Spalarni” wychodząc naprzeciw obecnemu trendowi w branży inżynierii środowiska. Pierwsza umowa o współpracę z duńską firmą VERDO , która będzie dodatkowym atutem w pozyskiwaniu kolejnych kontraktów, została już podpisana.

Do góry