Kariera

KIEROWNIK KONTRAKTU

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
• Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód;
• Pakiet opieki medycznej;
• Ubezpieczenie na życie;
• Pakiet Multisport;
• Współpracę z wykwalifikowanym zespołem w miłej atmosferze.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne;
• Min. 5 – letnie doświadczenie zawodowe w zakresie kierowania kontraktami budowlanymi / kierowania budową,
• Doświadczenie zawodowe w budowie/ rozbudowie/ przebudowie/ modernizacji co najmniej jednej oczyszczalni ścieków o przepustowości minimum 1000 m3/d;
•  Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
• Umiejętność skutecznego organizowania i kierowania budową w oparciu o założenia kontraktu, harmonogram oraz założenia budżetowe;
•  Samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów;
• Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
• Prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska:
• Całościowy nadzór nad realizacją kontraktu;
• Nadzór nad realizacją prac zgodnie z obowiązującym prawem, wymaganiami kontraktu i dokumentacją techniczną;
•  Nadzór, koordynacja i rozliczanie podwykonawców;
•  Współpraca z przedstawicielami Inwestora i Inżyniera Kontraktu;
• Odpowiedzialność za sprawy administracyjne i formalne, w tym kontakty z odpowiednimi urzędami;
• Nadzór nad sporządzeniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;
• Opracowanie budżetu realizacji inwestycji i odpowiedzialność za jego realizację;
• Sporządzanie i kontrolę realizacji harmonogramu oraz bieżąca analiza budżetu kontraktu;
• Budowanie relacji handlowych z podwykonawcami i dostawcami.

Do góry