THÖNI OFICJALNYM PARTNEREM T4B EKOTECHNOLOGIE

Spółka T4B EKOTECHNOLOGIE została oficjalnym przedstawicielem handlowym austriackiej firmy Thöni Industriebetriebe GmbH. Zawarte partnerstwo to gwarancja technologii najwyższej klasy w trosce o domknięcie nieefektywnych systemów gospodarki odpadami w Polsce.

Spółka T4B EKOTECHNOLOGIE, podobnie jak Thöni Industriebetriebe GmbH, przywiązuje ogromną wagę do idei zrównoważonego rozwoju.

– Współpraca z jednym z niekwestionowanych liderów rynku gospodarki odpadami firmą Thöni, której projekty z zakresu fermentacji odpadów realizowane są w całej Europie, otwiera przed nami nowe możliwości i jest dodatkową gwarancją oferowanej przez nas jakości. Zamierzamy czerpać doświadczenie od tych, którzy mają go jeszcze więcej, po to by wdrażane przez naszą spółkę technologie dla koncepcji Smart City były bezkonkurencyjne.– mówi Rafał Cegiełkowski, Prezes Zarządu spółki T4B EKOTECHNOLOGIE.

Zdjęcie: Thoeni, siedziba firmy Telfs w Austrii
Zdjęcie: Thöni, siedziba firmy Telfs/Austria

Istniejąca od ponad 50 lat Thöni Industriebetriebe GmbH tworzy innowacyjne rozwiązania przyjazne środowisku. Zakres działalności firmy obejmuje instalacje fermentacji do energetycznego wykorzystania odpadów organicznych, produkcję części maszyn i systemów do wytwarzania energii odnawialnej a także wytwarzanie profili aluminiowych stworzonych nawet w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu czy komponentów samochodowych do lekkiej konstrukcji i elektromobilności.

Strategia austriackiego partnera jest spójna z wartościami spółki EKOTECHNOLOGIE, a przypieczętowana współpraca najlepszym tego potwierdzeniem.
Więcej: www.thoeni.com

Do góry