Aktualności

NOWY KONTRAKT W DĘBICY

Konsorcjum firm: T4B EKOTECHNOLOGIE (lider) i Elteco wybuduje źródło wysokosprawnej kogeneracji dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Dębicy.

Więcej

Spółka T4B EKOTECHNOLOGIE ma już 5 lat!

Należąca do T4B Group spółka T4B EKOTECHNOLOGIE obchodzi w tym roku 5 jubileusz swojej działalności. Dziękujemy za ten owocny czas naszym Partnerom oraz Zamawiającym!

Więcej

NOWY KONTRAKT W WOJCIESZOWIE

Konsorcjum spółek T4B EKOTECHNOLOGIE i COM D uporządkuje gospodarkę wodno-ściekową Gminy Wojcieszów.

Więcej

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ W OLSZTYNIE

Spółka T4BEKOTECHNOLOGIE wspólnie z WEHRLE zostały partnerem 31. Konferencji Eksploatacja i Rekultywacja Składowisk Odpadów, organizowanej przez Abrys.

Więcej

WKRÓTCE ZAKOŃCZYMY OCZYSZCZALNIĘ ŚCIEKÓW W HALINOWIE

Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Długiej Kościelnej, prowadzona przez konsorcjum firm T4B EKOTECHNOLOGIE (lider) i T4B coraz bliżej końca.  

Więcej

THÖNI OFICJALNYM PARTNEREM T4B EKOTECHNOLOGIE

Spółka T4B EKOTECHNOLOGIE została oficjalnym przedstawicielem handlowym austriackiej firmy Thöni Industriebetriebe GmbH. Zawarte partnerstwo to gwarancja technologii najwyższej klasy w trosce o domknięcie nieefektywnych systemów gospodarki odpadami w Polsce.

Więcej

OŚWIADCZENIE

W związku z pojawiającymi się w sieci wypowiedziami Zarządu PUK Bodzentyn Sp. z o.o. na temat „Rozbudowy i modernizacji istniejącej oczyszczalni ścieków w Bodzentynie” spółka T4B Ekotechnologie zmuszona jest odnieść się do stanowiska Zamawiającego zawierającego informacje częściowo nieprawdziwe i przeinaczające fakty.  

Więcej

GOLENIÓW Z NOWĄ KOMPOSTOWNIĄ OSADÓW ŚCIEKOWYCH

Spółka T4B EKOTECHNOLOGIE jako jedyna Polsce posiada dwie referencje na kompostowanie membranowe osadów ściekowych! Inwestycja realizowana dla Goleniowskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. dobiegła końca.

Więcej

ROZBUDUJEMY OCZYSZCZALNIĘ ŚCIEKÓW W WĄGROWCU

Powstanie największa inwestycja Wągrowca. Rozbudowę i modernizację oczyszczalni ścieków dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Wągrowcu przeprowadzi konsorcjum, w składzie: Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT (Lider), spółka T4B EKOTECHNOLOGIE i Grupa SZYMBUD.

Więcej

NOWY KONTRAKT W GÓRZE KALWARII

Spółka T4B EKOTECHNOLOGIE wykona modernizację oczyszczalni ścieków Moczydłów. Będzie to najdroższa inwestycja w historii gminy Góra Kalwaria.

Więcej

Do góry