Kariera

KIEROWNIK BUDOWY BRANŻA KONSTRUKCYJNA

Zapewniamy:
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
• Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
• Pakiet opieki medycznej
• Ubezpieczenie na życie
• Pakiet Multisport
• Współpracę z wykwalifikowanym zespołem w miłej atmosferze

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Min. 5 – letnie doświadczenie zawodowe w zakresie kierowania budową lub robotami budowlanymi
• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń – warunek bezwzględny
• Doświadczenie na stanowisku kierownika budowy przy realizacji co najmniej jednej oczyszczalni ścieków
• Doświadczenie zawodowe w branży inżynierii środowiska
• Praktyczna znajomość obowiązujących w branży przepisów prawa
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Umiejętność skutecznego organizowania i kierowania budową w oparciu o założenia kontraktu, harmonogramu oraz założeń budżetowych;
• Dokładność i odpowiedzialność za wykonanie powierzonych zadań, samodzielność
• Dobra znajomość pakietu AutoCAD, MS Office (w szczególności Excel)
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność
• Język angielski mile widziany

Zakres zadań:

• Pełnienie funkcji Kierownika Budowy w ramach prowadzonego projektu
• Nadzór nad realizacją prac zgodnie z obowiązującym prawem, wymaganiami kontraktu i dokumentacją techniczną
• Stała weryfikacja postępu prac i ich zgodność z harmonogramem i budżetem
• Nadzór, koordynacja i rozliczanie podwykonawców
• Prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami
• Wycena prac budowlanych, prowadzenie rozliczeń;
• Współpraca z przedstawicielami Inwestora;
• Organizowanie i uczestniczenie w naradach koordynacyjnych;
• Odpowiedzialność za sprawy administracyjne i formalne, w tym kontakty z odpowiednimi urzędami;
• Sporządzanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wysłanie aplikacji jest dobrowolne i jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie udostępnionych przez Kandydata danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez T4B Ekotechnologie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 32/U15 w zakresie podanym przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym, na który aplikuję. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższą zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

Do góry