Kariera

SEKRETARKA

Zapewniamy
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
• Pakiet opieki medycznej;
• Ubezpieczenie na życie;
• Pakiet Multisport;

Wymagania
•  Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów
• Praktyczna znajomość obsługi MS Office (w szczególności Excel),
• Znajomość obsługi urządzeń biurowych,
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
• Dobra organizacja czasu pracy własnej oraz umiejętność rozwiązywania problemów
Mile widziane

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Prawo jazdy kat. B;
• Znajomość języka angielskiego poziom: B2

Zakres zadań:
• Obsługa sekretariatu
• Dystrybucja, rejestracja i archiwizacja korespondencji
• Obsługa dokumentów rozliczeniowych w systemie elektronicznym
• organizowanie i koordynowanie wyjazdów służbowych
• Organizowanie spotkań biurowych
• Zaopatrywanie biura w artykuły biurowe i spożywcze
• Kompleksowa pomoc w bieżących czynnościach organizacyjno-administracyjnych biura

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wysłanie aplikacji jest dobrowolne i jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie udostępnionych przez Kandydata danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez T4B Ekotechnologie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 32/U15 w zakresie podanym przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym, na który aplikuję. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższą zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

Do góry